Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świadcząc Państwu usługi notarialne pragniemy, aby mieli Państwo możliwość dokładnego i wcześniejszego zapoznania się z treścią przygotowywanego przez nas dokumentu. Dlatego też, przed spotkaniem w naszej Kancelarii w celu dokonania czynności, oferujemy Państwu możliwości zapoznania się ze stosownym projektem. Nasza Kancelaria jest otwarta na wszelkie sugestie, odpowiadamy również na Państwa pytania i rozwiewamy wątpliwości nasuwające się w toku prac, tak aby każda ze stron dokonywanej czynności miała poczucie bezpieczeństwa i poufności przeprowadzanej transakcji.
 
Uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby  oferujemy nasze usługi również poza godzinami urzędowania Kancelarii, także w dni wolne od pracy. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnych poza siedzibą Kancelarii.
 
Porad prawnych związanych z podejmowanymi czynnościami notarialnymi udzielamy nieodpłatnie.
 
Jako Notariusze dokonujemy następujących czynności:
 - sporządzamy akty notarialne;
 - sporządzamy akty poświadczenia dziedziczenia;
 - sporządzamy poświadczenia (własnoręczność podpisu, zgodność odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawanie osoby przy życiu lub w określonym miejscu);
 - doręczamy oświadczenia;
 - spisujemy protokoły;
 - sporządzamy protesty weksli i czeków;
 - przyjmujemy na przechowanie dokumenty pieniądze i papiery wartościowe;
 - sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
 - sporządzamy, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
 - sporządzamy inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.