Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Notariusz Katarzyna Haśko

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Z notariatem pozostaję związana od 2008 roku, kiedy to rozpoczęłam pracę w  kancelarii notarialnej Piotra Tomaszka - notariusza w  Krakowie.
W latach 2009 – 2011 odbyłam aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej, zakończoną pozytywnie zdanym egzaminem w roku 2011. Następnie pracowałam w charakterze asesora notarialnego, a po zmianie obowiązujących przepisów prawa jako zastępca notarialny w  kancelarii notarialnej Piotra Tomaszka - notariusza w  Krakowie. Obecnie prowadzę Kancelarię Notarialną w Krakowie, przy ulicy Kremerowskiej 15/3 w ramach spółki cywilnej z Notariusz Anną Składzień.
 
Notariusz Anna Składzień
 
Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z notariatem pozostaję związana od 2007 roku, kiedy to odbywałam praktyki studenckie w kancelarii notarialnej Joanny Greguły i Tomasza Kota – notariuszy w Krakowie. Po tym okresie rozpoczęłam pracę w kancelarii notarialnej Katarzyny Kosiniak-Imiołek - notariusz w  Krakowie.
W latach 2009 – 2011 odbyłam aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej, zakończoną pozytywnie zdanym egzaminem w roku 2011. Następnie pracowałam w charakterze asesora notarialnego, a po zmianie obowiązujących przepisów prawa wykonywałam funkcję zastępcy notarialnego w kancelarii notarialnej Katarzyny Kosiniak-Imiołek - notariusz w  Krakowie. Obecnie prowadzę Kancelarię Notarialną w Krakowie, przy ulicy Kremerowskiej 15/3 w ramach spółki cywilnej z Notariusz Katarzyną Haśko.